Mekanik, hidrolik ve çok yüksek katlar için de teleskopik yük asansörlerimiz ile size İzmir asansörlü nakliyat hizmetini profesyonel sunuyoruz.

İzmir asansörlü nakliyat için öncelikle asansör gerekli mi değil mi, yük asansörü gerekli ise hangi tip asansör kullanılması ihtiyacı tam olarak karşılar bunların bilinmesi gerekiyor.

Yük asansörünün ya da hangi tip yük asansörünün kullanılmasının nakliye performansı için iyi ve güvenli olacağını elbette siz bilemezsiniz. Bu uzmanlık gerektiren bir durumdur.

Asansörlü nakliyat ihtiyacı durumunu tespit etmek için eşyanızın olduğu binaya, şirketimizin uzman ekspertiz personeli ücretsiz olarak gelerek asansörün gerekli olup olmadığına gerekli ise de hangi tip asansör kullanılacağına karar verecektir.

Asansörlü nakliyat diye sürekli reklam yapılıyor fakat mekanik asansör var, hidrolik asansör var, teleskopik asansör var.

Hangi asansörlü nakliyattan söz ediliyor. Burada bir reklam hilesi olduğuna dikkatinizi çekmek isteriz. Çünkü farklı tip asansörlerin kirası da farklıdır. Bu bilgi sizden saklanmaktadır.